Tijd voor een update vanaf de bouw!
Deze week zijn de schilders op meerdere plekken in het klooster bezig geweest. De ramen boven op de slaapkamers van de zusters. Maar ook verder in de meditatieruimte, de kerk en ook de kozijnen van het raamwerk in de kerk.
Het leek even spannend te worden, of het glas wel bijtijds geleverd zou worden. 1 juni komen namelijk de koorbanken weer terug en dan moeten de ramen wel klaar zijn. Gelukkig is het glas geleverd en de eerste ramen zijn al voorzien! Komende week de kozijnen afschilderen en dan kunnen de koorbanken komen! Daar kijken we erg naar uit, hoe zal het er uitzien? Onze vertrouwende banken weer terug!
De elektriciën was er ook weer en heeft de verlichting afgemaakt in de sacristie. En de eerste nieuwe lamp opgehangen in de kerk! Heel benieuwd hoe het geheel zal worden.
De installateur is weer verdergegaan met de aansluitingen van de warmtepomp.
Een flinke klus maar het einde is inzicht!
De stukadoor kwam ook nog even langs en heeft de wand van de meditatieruimte gestukt.
Nu drogen en dan kan het geschilderd worden, en de vilt laag erop.
De aannemer is begonnen met de rest van de ramen in de slaapkamers van de zusters.
Dus een aantal zusters zijn aan het logeren in de lege gastenkamers.
Donderdagmorgen hebben we met hulp van onze twee dames in dienst de ramen in het pand gewassen. Dat was zeker de moeite waard! Dinsdag wordt het glas geplaatst en het staat al klaar op de bouw.
Het wordt steeds mooier!
Tot volgende week !